fiberglass

Mēs esam

Fiberglass SIA dibināta 1989. gadā kā radošā darbnīca sporta kamanu projektēšanas un ražošanas vajadzībām. Kamanas ražojam visām vecuma grupām kā hobijam, tā arī profesionālajam sportam. Produkcija tiek eksportēta uz 22 pasaules valstīm.

1995. gadā uzņēmums sāk individuāli projektētu objektu ražošanu no kompozītu materiāliem, tērauda un koksnes. Tie ir labiekārtojuma un vides objekti, kā arī mazās arhitektūras formas. Sadarbībā ar projektētājiem top oriģināli izstrādājumi.

2007. gadā Fiberglass ievieš jaunu nozari – korpusa mēbeļu ražošanu no masīvkoka un plātņu materiāliem. Darba procesā ietvertas visas produkta radīšanas stadijas – projektēšana, uzmērīšana objektā, izgatavošana, apdare, uzstādīšana.

Šajā pašā gadā uzņēmums sāk attīstīt arī būvniecības nozari.

Fiberglass un visi tā darbinieki ir ieguvuši nepieciešamos sertifikātus un licences, lai varētu strādāt atbilstošajās jomās. Visu nozaru darbiniekiem ir speciālā izglītība un 10 līdz 30 gadu darba pieredze.

Šobrīd Fiberglass SIA ir daudznozaru ražošanas uzņēmums, kas specializējies individuālu produktu ražošanā un būvniecībā, ietverot projektēšanu, izgatavošanu un montāžu.